Het Team

Raad van Toezicht:

Ank Bijleveld (voorzitter), Bert Jongsma, Rogier Lentelink, Jan Put, Githa van Vilsteren-Billet.

Directeur/Bestuurder:

Pascal de Smit

directie@reggehof.nl

--------------------------------------------------------

Directiesecretariaat: Machteld Ensink

m.ensink@reggehof.nl

Vrijwilligster secretariaat: Joyce Wensink

--------------------------------------------------------

Facilitair manager: Paulien Lucas

p.lucas@reggehof.nl

Facilitair coördinator: Kevin Peper

k.peper@reggehof.nl

Huismeesters: Paul Albrecht, Hilco Boesveld, André Cominotto, Gijs Gerink, Rutger Heering, Elias Kaleb, Robel Some en Mohanad Zaghtiti

Schoonmaak: Patricia Bosch

Horecateam: Joyce Evenboer, Lizzy Gierveld, Meike Huitink, Anke Nieuwenhuis, Vera van der Reest 

Vrijwilligers horecateam: Jo Alink, Gerrie Frederiks, Mariet Spijkerman, Marion Velderman en Ina van Zalingen

--------------------------------------------------------

Programmering/Artistiek Leider: Bart Schurink

b.schurink@reggehof.nl

--------------------------------------------------------

Commercieel/Administratief: René van der Kuil

r.vanderkuil@reggehof.nl

verhuur@reggehof.nl

info@reggehof.nl

Vrijwilligers Ontvangstteam: een enthousiaste groep van kaartverkopers en zaalwachten die u elke voorstellingsavond welkom heten.

--------------------------------------------------------

Marketing/PR: Suzan Gelen

s.gelen@reggehof.nl

pr@reggehof.nl

Vrijwilligers PR:  Erik Braamhaar & Hens ten Thije

--------------------------------------------------------

Financiën/Contoller:  Robert van der Reest

r.vanderreest@reggehof.nl

--------------------------------------------------------

Techniek:  Dinand Olijdam 

techniek@reggehof.nl

Oproepkrachten licht/geluid/techniek:  Marwyn van Dam, Thijs van Duursen en Daan Hendriks

--------------------------------------------------------

Team Home Of Talents (HOT):  info@homeoftalents.nl

Petra Fust: p.fust@reggehof.nl (coördinator, cultuurmakelaar)

Mieke Wilmink: secretariaat/administratie

Sara Weeda: projecten/administratie

Irma Winkel: Financiën en HR

--------------------------------------------------------

Team Penosa HR:

Thijmen Hegeman: t.hegeman@reggehof.nl

Sheila Dilling

--------------------------------------------------------

Team Filmhuis Alleman:  een grote club enthousiaste vrijwilligers die elke dinsdagavond voor u klaar staat met een mooie film.

 

De Reggehof
De Höfte 5
7471 DK Goor 

TELEFONISCH BEREIKBAAR:

Op maandag, woensdag en vrijdag van 09.00-12.00 uur via 0547 -284888

 

Openingstijden kassa:

Op maandag, woensdag en vrijdag van 09.00-12.00 uur en één uur voor aanvang van een voorstelling.

Contact | De Reggehof

© De Reggehof 2024 | Website by Itix